SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Brännvinssked 7551108
nr 755 1108
Brännvinssked
silver, 1800-tal, längd: 16 cm, ca 50 g
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 april 2012
kl 18:06:24
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.